X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

علی مطهری: به حسن روحانی رای می‌دهم

علی مطهری در بیانیه ای حسن روحانی و علی اکبر ولایتی را کاندیداهای برتر خواند و اعلام کرد که با توجه به نتیجه نظرسنجی‌ها به روحانی رای می‌دهد. متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نظر به درخواست‌های مکرر مردم عزیز ایران از اینجانب مبنی بر اظهار نظر درباره کاندیدای اصلح ریاست جمهوری، به اطلاع می‌رساند این بنده در میان کاندیداهای موجود، آقایان حسن روحانی و علی اکبر ولایتی را برتر از سایر کاندیداهای محترم و در تراز ریاست جمهوری می‌دانم ولی با عنایت به لزوم تجمیع و هم افزایی آراء این دو کاندیدای معتدل جهت کسب نتیجه مطلوب و پیروزی یکی از این دو لااقل در مرحله اول و با توجه به احتمال قوی تر رای آوری جناب آقای روحانی براساس نظرسنجی‌های معتبر، اینجانب به آقای حسن روحانی رای می‌دهم. ریاست جمهوری ایشان که یک اصولگرای اصلاح طلب معتدل است در این دوره خاص می‌تواند برکاتی به شرح ذیل داشته باشد:

۱. بسیاری از منتقدان که پس از حوادث سال ۸۸ به نوعی با نظام قهر کرده اند به دامان نظام باز می‌گردند و آشتی ملی و وحدت ملی تحقق می‌یابد و خاطره تلخ سال ۸۸ از ذهنها زدوده می‌شود.
۲. سیاست خارجی کشور تحول پیدا می‌کند چه در ارتباط با کشورهای غربی و چه کشورهای اسلامی و همسایه خصوصا کشورهای عربی، و این امر در بهبود وضع اقتصاد کشور موثر خواهد بود.
۳. با توجه به آزاد شدن ظرفیت مدیریت اقتصادی کشور از نظر استفاده از متخصصان، امید به مهار تورم و ثبات نرخ ارز و نیل به رشد اقتصادی مطلوب برنامه پنجم توسعه افزایش می‌یابد.
۴. با توجه به مشی اعتدالی ایشان، از همه نیروهای صالح از هر گروه و جناحی در اداره کشور استفاده خواهد شد و تنش‌های سیاسی به حداقل خود خواهد رسید.
امید است مردم ما که پس از انقلاب اسلامی رشد اجتماعی و سیاسی قابل توجهی پیدا کرده اند با حضور گسترده خود درپای صندوق‌های رای حماسه سیاسی مورد نظر رهبر انقلاب را تحقق بخشند.توسط: مدیر | چاپ یادداشت | 0 نظر